Nová česká metoda ulevuje od bolesti zad

4 kroky ke zmírnění bolesti

Kombinace tripolární radiofrekvence, vacupressu a odborné masáže překvapivě skvěle pomáhá od bolesti zad. Rovněž pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a tím prospívá ke správnému držení těla.

Bolest zad se ráda vrací. Brání nám v normálním fungování během dne a večer nám znepříjemňuje usínání. 

Problém je v tom, že se sice dá najít místo, kde vám od bolesti např. pomocí injekce uleví, ale už moc nezabrání tomu, aby se bolest zase nevrátila. K opravdové úlevě od bolesti zad je zapotřebí pár věcí. 

Zjištění, co problém způsobuje, odstranění problému a tím i bolesti. Poté v mnoha případech zlepšení držení těla.

To, že vás bolí záda nemusí být vaše vina!

Ono je lehké říct "musíte zlepšit držení těla a bolest odejde sama" když ale zápasíte s bolestí a máte ztuhlé svaly, tak to moc nejde.

Ne příliš často najdete místo, kde by zjistili, kde se váš problém opravdu skrývá a poté ho také dokázali dlouhodobě vyřešit bez každodenního užívání prášků proti bolesti.

Bolest zad se vždy objevuje pouze na určité části páteře. Může být v krční, hrudní, bederní a nebo křížové oblasti. Ke každé se musí přistupovat jinak a často je spojená s problémy ohledně držení těla.

Háček je ale v tom, že samotná bolest vám pak už ani správné držení těla "nedovolí".

Navrhneme trvalé řešení, nikoliv pouze krátkodobou úlevu

1.
Diagnostika

Step 1

Během diagnostiky specialista zjistí v jaké části páteře se ve vašem případě bolest skrývá. Zkontroluje, zda vám bolesti nezpůsobují například špatné boty, nevhodná matrace a nebo polštář na spaní. 

2.
Úleva od bolesti

Step 1

Pomocí  radiofrekvence a vacupresssu můžeme uvolnit vaše svaly, povolit křeče a ulevit od bolesti z utlačených nervů. Radiofrekvence napomůže prokrvení, do tkáně se dostane větší množství živin, které nastartují rychlejší regeneraci.

3.
Odborná masáž

Step 1

Pomocí příjemné masáže se na základě diagnostiky specialista zaměří na bolestivé partie. Ty důkladně promasíruje a uvolní. Masážní techniku specialista zvolí individuálně na základě toho, jaká část zad vás trápí nejvíce.

4.
Prevence navrácení problémů

Step 4

Až se po masáži postavíte budete překvapeni. Držení těla najednou bude přirozeně lepší. Srovnání zad, uvolnění svalů a ůleva od bolesti vám dovolí znovu hrdě stát. 

Po odborné masáži je nezbytný klidový režim po dobu minimálně tří dnů. Rovněž doporučujeme teplo, aby nedošlo k prochladnutí.

Procedura stojí pouze 1200 Kč a probíhá v příjemném prostředí naší pobočky, několik metrů od stanice metra Staroměstská.

Adresa:
Břehová 1
110 00 Praha 1
Email: info@myface.cz

Jsme tu pro vás:
St,Čt,So: 11-20
Út, Pá: 9-18

Objednejte se na proceduru zde:

Poplatek je nyní pouze 1200 Kč místo 2000 Kč

Procedury trvají 90 minut a mohou postačit nejen k úlevě od bolesti, ale také napomoci k trvalému řešení. Spolu s úlevou se také zlepší vaše držení těla.

Vaše okolí si začne všímat, že vypadáte šťastněji a sebevědoměji. Po procedurách si budete připadat revitalizovaní a uvolnění.

Objednejte se na proceduru zde:

načítá se objednávkový formulář

Kde procedury probíhají ?

Masážní procedury probíhají v masážním salónu frančízové sítě MY FACE. Starat se o vás budou vyškolení specialisté s několikaletou praxí v oboru.

Naše společnost MY FACE s.r.o. sídlí v ulici Slezská 15, Praha 2,  IČ: 05097878 

* Výsledky jsou individuální a může být zapotřebí proceduru opakovat pro dosažení optimálního výsledku